Poczta
Usługi informatyczneStrony internetoweKomputeryProducent oprogramowaniaOdzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z dysków i kart pamięci

Wykonujemy odzyskiwanie danych z nośników takich jak dysk twardy komputera, karta pamięci (aparaty cyfrowe lub telefony komórkowe) oraz pendrive. Odzyskujemy również dane z uszkodzonych elektronicznie dysków twardych (po awarii zasilania, lub przepięcia). Każda usługa odzyskiwania danych traktowana jest indywidualnie.

NIGDY NA WŁASNĄ RĘKĘ NIE PRÓBUJ ODZYSKIWAĆ DANYCH JESLI NIE MASZ DOŚWIADCZENIA.

Samodzielna próba odzyskiwania danych może spowodować bezpowrotną ich utratę lub bardzo utrudnić procedurę odzyskania danych co znacznie zwiększy koszt odzyskania danych. Zaufaj doświadczonym specjalistom od odzyskiwania danych. Odczytanie utraconych danych w 90% przypadków jest stosunkowo łatwe dla doświadczonego specjalisty.

Gwarantujemy nienaruszenie struktury danych na dysku z którego dane są odzyskiwane!
Co to oznacza?
Jeśli na nośnik z którego dane mają być odzyskane zostaną zapisane inne nowe dane, istnieje prawdopodobieństwo, że nowo zapisane dane bezpowrotnie nadpiszą dane które należy odzyskać. Dlatego tak ważne jest, aby nie zapisywać niczego na nośniku na którym są dane które chcemy odzyskać. Nasza firma gwarantuje że nic nie zostanie nadpisane, dlatego odzyskiwanie danych przez nas jest bardzo skuteczne.

Koszt odzyskania danych zależy od rodzaju uszkodzeń oraz ilości danych które należy odzyskać.
Im więcej informacji na temat rodzaju i położenia dancyh na nośniku (ilośc partycji, wielkość) dostarczy klient tym szybciej i taniej odzyskamy dane.